Ubytování, stravování a ceník služeb "U jasanu"

Hovoříme: česky a anglicky (objednávky ze zahraničí e-mailem !!!!)
Kapacita: 120 lůžek v budovách a 104 lůžek v chatičkách

Lůžka:
3x 2lůžkový, 28x 4 lůžkový pokoj, možnost přistýlek

Sociální zařízení:
částečně vlastní na pokoji (5 pokojů pro cca 14 hostů) jinak společné sociální zařízení na poschodích

Stravování:
polopenze, plná penze dle požadavku ubytovaných

Nad 120 dětí možnost vlastního kuchaře

Ceny pro školní a dětské sportovní kolektivy jsou smluvní a můžete si je dohodnout s panen Dušanem EZREM na telefonu   +420 777 707 330 , e-mail: dusan.ezr@gmail.com

Při pobytu u nás můžete získat celou řadu výhod a prémií, pobyty vedoucích, učitelů a trenérů zdarma, pro školy ředitelské víkendy zdarma atd. atd. Na každých deset dětí jeden dospělý vedoucí zdarma. Bližší informace najdete na internetových stránkách:

www.ujasanu.cz ; www.podjedlovou.cz

Přijeďte poznat atraktivní přírodu Chráněné krajinné oblasti Lužické hory a Národního parku České Švýcarsko.

Speciální nabídka:
Mimořádné výhody pro školy: na každých deset dětí jeden pedagog zdarma, každý pedagog, který u nás absolvuje týdenní pobyt na ŠvP nebo sportovním soustředění s nejméně dvaceti dětmi získá pro sebe svůj vlastní týdenní rekreační pobyt o prázdninách zdarma.  
Každá škola, která u nás absolvuje týdenní pobyt s nejméně padesáti žáky, získá tzv. ředitelský víkend, což je ubytování od pátku do neděle zdarma pro celý pedagogický sbor popřípadě rodinné příslušníky (rozhodnutí je na řediteli školy).  
Mimořádné výhody pro ostatní: každý vedoucí kolektivního pobytu s ubytováním nejméně na dvě noci při účasti alespoň dvaceti osob má svůj pobyt zdarma. Řidič autobusu při účasti nejméně čtyřiceti osob zájezdů má rovněž svůj pobyt zdarma. Pro vedení firmy nebo organizátory kolektivních pobytů po dohodě možnost víkendového propagačního pobytu zdarma.  
Další info: Na vyžádání vám rádi poštou zašleme naše propagační materiály. Těšíme se na návštěvu u nás.

parkovánísatelittelevizevenkovní grilwc a sprcha na pokojizahrada

Vybavení:
V hlavní budově je recepce, moderní kuchyně a jídelna pro 120 hostů, herna na stolní tenis. Venkovní ohniště s posezením, hřiště na basketbal, nohejbal, volejbal a tenis. Koupání je 300 m od objektu přímo v Chřibské. Uzamykatelné parkoviště je v objektu. Budova A nabízí čtyři čtyřlůžkové podkrovní pokoje se sprchami a WC na poschodí, zvlášť pro muže a ženy. Pokoje jsou ideální pro menší společnost. Budova B nabízí dva čtyřlůžkové pokoje se soc. zařízením (sprchy a WC), v prvním poschodí klubové posezení s barevnou TV a satelitem a čtyři čtyřlůžkové podkrovní pokoje (s možností přistýlek) s umyvadly s teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou v poschodí pouze pro tyto pokoje. Pokoje jsou prostorné, s přistýlkami je zde možné ubytovat až 25 hostů. Opět jsou vhodné pro menší skupinu návštěvníků. Budova C je třípodlažní. V přízemí a v dalších poschodích je vždy jeden dvoulůžkový pokoj se soc.zařízením (sprchy a WC) a šest čtyřlůžkových pokojů s umyvadlem s teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou vždy na poschodí zvlášť pro muže a ženy, tedy vždy pro šest pokojů. V každém poschodí je možno ubytovat 26 hostů, kapacita celé budovy je 78 lůžek (tři dvoulůžkové pokoje a osmnáct čtyřlůžkových pokojů).
V areálu rekreačního střediska je dále 26 čtyřlůžkových chatiček s celkovou kapacitou 104 lůžek. Sociální zařízení (sprchy a WC) je umístěno odděleně v přízemí budovy A. Provoz chatiček je od května do října.

Další informace:
Dovolujeme si Vás pozvat do našeho rekreačního střediska U Jasanu v Chřibské v Lužických horách, které je pro atraktivitu přírody nejen Lužických hor, ale také nově vzniklého Národního parku České Švýcarsko oblíbeným místem domácích i zahraničních turistů. Nabízené pobyty jsou vhodné pro rodinné dovolené a víkendy, svatby, rodinné a firemní oslavy, sportovní soustředění, školy a školky v přírodě, dětské letní a zimní tábory, pro zájmové kolektivy, autobusové zájezdy, oslavy významných svátků atd.

Zimní aktivity: běžky, pekáčování, sáňkování, sjezdové lyžování. Zimní sportovní areál v Jiřetíně od Jedlovou – nabízí běžkařské tratě o různých délkách, jeden lyžařský vlek na Tolštejn dlouhý 700 m s převýšením 145 m, větší vlek na Jedlovou (774 m) je dlouhý 1200 m s převýšením 260 m. Z Jedlové vedou dvě sjezdovky. K dispozici je také vlek 600 m dlouhý s umělým zasněžováním a osvětlením.

Letní aktivity: cykloturistika, jízda na koních, mototuristika, rybaření, stolní tenis, šachy, turistika. Letní sportovní areál v Jiřetíně pod Jedlovou – nabízí travnaté hřiště na kopanou, hřiště s minikopanou, atletickou dráhu, 3 antukové tenisové kurty, víceúčelové hřiště s umělým povrchem a osvětlením na basketbal, florbal, tenis, nohejbal a volejbal. Dále nabízí 3 hřiště na plážový volejbal nebo plážovou kopanou, 18 stanovišť minigolfů, venkovní bazén 25 x 10 m, dětský koutek (skluzavka, houpačky, prolézačky, pískoviště atd.), tělocvičnu na stolní tenis, fitness, sprchy a saunu. Doporučujeme Vám výlety : na vrchol Jedlové hory (rozhledna s kruhovým výhledem) , na Křížovou horu (kaple s křížovou cestou), na prohlídku zříceniny hradu Tolštejnu , na prohlídku středověké štoly sv. Jana Evangelisty, na Světlík, větrný mlýn s chráněnou ptačí rezervací, na exkurzi do sklárny z r. 1414 v Chřibské, do Jetřichovických stěn (NP České Švýcarsko) 15 km, k Dolskému mlýnu a na skalní hrad Šaunštejn 20 km, na Pravčickou bránu a do soutěsek s plavbou na lodičkách 25 km, do velice známého Kyjovského údolí (vše NP České Švýcarsko ) 10 km.

Autobusové spojení: 500 m – Chřibská, Sklárna

Vlakové spojení: 3 km – Chřibská, po tel. dohodě možný odvoz autem.
Fotogalerie

Kontakty

Rekreační středisko "U JASANU"
Krásné Pole 22
407 44 Chřibská
Česká republika

Mobil: +420 777 707 330

E-mail: dusan.ezr@gmail.com

Web: www.ujasanu.cz

www.podjedlovou.cz

Aktuality

^