• CS
  • EN
  • DE

Ceník ubytování a služeb rekreačního střediska U Jasanu

Nevíte-li kam, přijeďte určitě k nám!
LUŽICKÉ HORY, ČESKÉ ŠVÝCARSKO

Rekreační středisko U Jasanu, Krásné Pole 22, 407 44 Chřibská

724 302 889 , www.ujasanu.cz, e-mail: setuza@centrum.cz

 Nabízíme ubytování pro:
- adaptační kurzy
- školy v přírodě
- školní výlety
- sportovní soustředění
- taneční soustředění
- letní dětské tábory

Navštívit můžete:
- lanové centrum
- středověkou štolu
- muzeum, sklárnu
- rozhledny
- obří houpačku
- soutěsky Kamenice aj.

 

Vážení přátelé,
dovolujeme si vás, pedagogy, trenéry a ostatní vedoucí dětských pobytů, pozvat k nám na sever Čech, do malebných Lužických hor a do atraktivní přírody Národního parku České Švýcarsko. Naše rekreační středisko je svojí kapacitou vhodné pro větší dětské kolektivy (školy vpřírodě, sportovní soustředění a letní dětské tábory aj.). Areál je dostatečně prostorný sdostatkem zázemí i vpřípadě nepříznivého počasí.

Provozní doba je od 1. 5. – 31. 10. v daném roce pouze na předchozí objednávku. Celková ubytovací kapacita je 120 lůžek v budovách a 104 lůžek vchatičkách.

Budova C je třípodlažní skapacitou 78 lůžek. Vkaždém poschodí je šest čtyřlůžkových pokojů (umyvadla T + Svodou) a jeden dvoulůžkový pokoj se sprchou a WC pro vedoucí, učitele nebo trenéry.Budova B je dvoupodlažní skapacitou 26 lůžek. Vpřízemí je kuchyně, prostorná jídelna a dvě herny. Vposchodí je klubovna a šest pokojů, ale pouze sumyvadlem sT + Svodou.Vbudově A jsou pouze čtyři pokoje s16 lůžky.Oplocený areál nabízí posezení u ohniště, louku na minifotbálek, dvě asfaltová hřiště (basketbal, volejbal, nohejbal). Vletním období je možné využít antukový tenisový kurt, popř. koupání vrybníku (cca 300 m) nebo na koupališti ve městě. Les pro různé dětské hry je od nás cca 500 m. Parkování je možné uvnitř areálu.

Fotbalové oddíly mládeže využívají po dohodě sFK Chřibská jejich hřiště pro letnísoustředění (cca 1,5 km od areálu).

Pro školní a sportovní kolektivy při týdenním pobytu:
290,- Kč nocležné na lůžku s plnou penzí pro základní školy
320,- Kč nocležné na lůžku s plnou penzí pro střední školy
350,- Kč nocležné na lůžku s plnou penzí pro vysoké školy

Nabídka škol v přírodě na klíč:
Zájemcům po dohodě zajistíme kompletní servis (ubytování, stravování, dopravu,učebny, celodenní program, vychovatele, zdravotníka a noční dozor).

Ceny pro školní a sportovní kolektivy v chatičkách - provoz od května do října:
260,- Kč nocležné na lůžku s plnou penzí pro základní školy
290,- Kč nocležné na lůžku s polopenzí pro střední školy
Pobyty v chatičkách jsou pouze pro sportovní soustředění, školy v přírodě, školní výlety aletní dětské tábory. Při školních výletech můžete navštívit nejatraktivnější místa ČeskéhoŠvýcarska a Lužických hor (s výběrem vám rádi poradíme). Pro ubytování v chatičkách jenutný vlastní spacák. Výhodná je doprava vlakem.

Ubytování zajišťujeme nejméně na dva noclehy a pouze na předchozí objednávku.
Ceník je platný od 1. 5. do 31. 10. 2019. Uvedené ceny jsou smluvní.
Platby pobytů výhradně bezhotovostně.

Mimořádné prémie:
U dětských kolektivů na každých 10 dětí jeden dospělý pedagog nebo vedoucí zdarma.Pro pedagogy a vedoucí dětských pobytů je čajový a kávový servis zdarma.

 

Hotel Kovošrot, 407 45 Kytlice 31, rekreační středisko, penzion stále s původním názvemHotel Kovošrot je určené především pro kolektivní pobyty dětí a mládeže (školy a školky vpřírodě, sportovní soustředění, odborné, sportovní a turistické kurzy středních a vysokýchškol, pěvecká a taneční soustředění, letní a zimní dětské tábory a pobyty zájmových skupin).Kapacita pro dětské a sportovní kolektivy 80 lůžek.Pokoje s vlastním sociálním zařízením, sál cca 90 m2, jídelna, klubovna, salonek, bar, hernana stolní tenis, sauna, venkovní hřiště s umělým povrchem na tenis, volejbal, basketbal,malou kopanou atd. Letní posezení v přilehlé zahradě u ohniště. Ideální prostředí zvláště promateřské a základní školy, letní a zimní dětské tábory a sportovní soustředění.

www.hotelkovosrot.cz          e-mail: hotelkovosrot@seznam.cz              tel. 724 302 889

 

 

Kontakty

Rekreační středisko "U JASANU"
Krásné Pole 22
407 44 Chřibská
Česká republika

Mobil: +420 724 302 889

E-mail: setuza@centrum.cz

Web: www.ujasanu.cz

www.podjedlovou.cz

Aktuality

Kalendář

Žádné nadcházející události

Zobrazit celý kalendář

^